Ether Saga

Ether Saga Online

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-11-23 19:06:25

mfortune

Newbie

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 1
Punktów :   

Spirit Quest`y

Mam CJ lvl 16 i nie mam pojecia gdzie szukać NPC`tów ze spirit questami! Przeszukałam całe Pokari i wszystko w okolicy ale niczego nie znalazłam , prawie wszystko na EXP. Prosze o pomoc bo bicie mobków mi się nudzi a nie starcza na wszystkie skille ! Dziekuje z gory

Offline

 

#2 2009-11-23 23:41:07

Unknow

Newbie

Zarejestrowany: 2009-11-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Spirit Quest`y

Jeśli szukasz questów na spirit to otwórz zakładkę z questami i w górnym lewym rogu jest opcja "available" po wybraniu ukażą Ci się różne rodzaje questów, Ciebie interesują na spirit, to rozszerz "ethyr quest" tam powinieneś znaleść odpowiednie zadanie na spirit.

Offline

 

#3 2009-11-24 00:12:09

Prowler

Lamka

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: Spirit Quest`y

Na razie radzę porobić wszystkie questy treningowe i wbić kilka poziomów, przynajmniej do 20. Później do wyboru masz quest o którym pisał Unknow ("Obtaining Spirit"- dostępny jest jakoś po 20 lvl i niestety polega na zabijaniu sporej ilości mobków) albo czyszczenie lochów z potworków wszelkiej maści. Osobiście polecam to drugie rozwiązanie- jest dużo szybsze, a przy odrobinie wprawy conjourer nie ma z tym problemu. Wystarczy dobry zwierzak do fuse i odpowiedni dobór skilli- najpierw rzucamy usypianie i od razu wszystkie pozostałe skille ofensywne. Usypianie powoduje, że pozostałe czary ściągną na siebie uwagę tylko tego jednego potworka, więc można dzięki niemu wyłuskiwać jednego po drugim, omijając przy tym bossy. Za każdego mobka będziesz dostawała paredziesiąt pkt. spirit, wystarczy zrobić kilka takich raidów i można spokojnie wykupić wszystkie dostępne skille, zdobywając przy tym sporo kasy i fajnych przedmiotów.

Ostatnio edytowany przez Prowler (2009-11-24 00:17:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plGdynia kwatery materace janpol fotograf