Ether Saga

Ether Saga Online


  • Index
  •  » Pomoc !
  •  » Polski sojusz klanow Polacy !!! Zapraszam

#1 2009-10-26 19:15:31

Damuri

Lamka

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 21
Punktów :   

Polski sojusz klanow Polacy !!! Zapraszam

Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do polskiego sojuszu Polacy na servie EAST. Przyjme kazdego kto jest rozgarniety, akrywny, zabawny i potrafi budowac pozytywna atmosfere . Mamy lvle od 20 do 90 wiec pomoc pelnozakresowa.


Prosze pisac do mnie pod nick: Nokimi !!

Offline

 

#2 2009-10-26 21:15:43

jatomakto

Newbie

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Polski sojusz klanow Polacy !!! Zapraszam

hmm a korzystacie z komunikacji glosowej? powiedzmy ts np?

Offline

 

#3 2009-10-26 21:59:18

Damuri

Lamka

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: Polski sojusz klanow Polacy !!! Zapraszam

Aktualnie nie, to jest zbyteczne moim zdaniem w MMO .

Offline

 

#4 2009-10-27 09:35:58

jatomakto

Newbie

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Polski sojusz klanow Polacy !!! Zapraszam

no to chyba nie grales jeszcze w mmo skoro wg Ciebie komunikacja glosowa jest zbyteczna

ale gdyby ktos znal jakis klan korzystajacy z tego typu komunikacji pomiedzy soba to dajcie znac

Ostatnio edytowany przez jatomakto (2009-10-27 09:37:08)

Offline

 

#5 2009-10-27 15:25:29

Damuri

Lamka

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: Polski sojusz klanow Polacy !!! Zapraszam

Gralem w sporo MMO... nie mam ochoty wchodzc z toba w dyskusje. Na servie East jestesmy jedyni.

Ostatnio edytowany przez Damuri (2009-10-27 15:26:23)

Offline

 

#6 2009-11-16 07:29:12

Sakrefice

Newbie

Zarejestrowany: 2009-11-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Polski sojusz klanow Polacy !!! Zapraszam

Oj rowniez bym sie sprzeczal. Opowiedz mi w jaki sposub ogarnisz powiedzmy mhhh.. 40-50osob na czacie majac jakas dyskusje czy tez szykujac sie na zdobywanie jakiegos terenu badz tez ustawke na cos... Jest to praktycznie nie realne na czacie,a podczas jakiejs akcji nie zdazysz napisac paru zdan tak szybko jak za dotknieciem klawisz i powiedzenia tego w sekunde....
Na Ts2 czy tez ventrilo kto jak lubi(najpolularniesze komunikatory wykorzystywane w mmorpg"ach)wiaza sie znajomosci i jest zawsze swietna zabawa podczas grindowania czy tez iinych wydarzen w grze...

Mowisz ze grales w sporo gier wiec pewnie nie zaszles daleko bez tego w powaznej gildi daleko nie zajezdza sie.... gram w gry od 1998r  nexusa czy tez Lineage(1),anarchy i tak do dzisiejszych nowosci wiec mozna powiedziec ze jestem weteranemi nie powiesz mi ze jest to bezuzyteczne w mmorpg bez tego nie da sie tam funkcjonowac na wieksza skale...


Zycie jest jak szachy raz walisz koniem a raz posuwasz krolowa

Offline

 

#7 2009-11-16 18:50:42

Damuri

Lamka

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: Polski sojusz klanow Polacy !!! Zapraszam

W ESO siedze jzu jakies 6 miesiecy. Niestety polakow tu taka garstka ze nie ma sensu sie w to bawic. Duza czesc tez nie dochodzi do 50 lvla i znika xD. Stad ten wniosek u mnie.
Wydaje mi sie ze wiekszosc polskich graczy nie ma zaufania do tych nowych gier... patrzac ile ludzi w Tibi jakiejs siedzi to szok . Ciekawe jest tez to ze jak widza questy do rezygnuja, wola bic moby hehe.

Offline

 

#8 2009-11-16 19:18:25

Evell

Lamka

Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 29
Punktów :   

Re: Polski sojusz klanow Polacy !!! Zapraszam

ja grałam i doszlam do 59lv niestety rodzice skasowali mi ją bo stwerdzili ze się uzależnie od takich gier xD jednak planuje powrót^^

Offline

 

#9 2009-11-17 12:23:45

Prowler

Lamka

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: Polski sojusz klanow Polacy !!! Zapraszam

Co do TS'a wszystko zależy od rodzaju gry i samych ludzi. W ESO bez TS można się obejść, to zupełnie inny typ gry niż Lineage. Sam sporo grałem w L2 i tam PvP, raidy itd są na porządku dziennym. W ESO w walki bawią się głównie ludzie na wysokich poziomach z dobrym sprzętem i skillami. Questy zwykle robi się solo, a jeśli ktoś chce grindować to odpala possessora i idzie do szkoły/pracy albo spać więc tutaj wszystko zależy od ludzi i ich osobistych potrzeb. Znam takich którzy są już w pewnym sensie uzależnieni od TS i nie wyobrażają sobie gry w MMO bez różnych "głosowych" pogaduch. Inni wolą grać w ciszy klikając tylko na czacie w grze, ewentualnie rozmawiając na Skype 1:1


Co do frekwencji, część osób w ESO pewnie zniechęca to, że gra jest w dużym stopniu uzależniona od cash shopu. Oczywiście można to wszystko kupić też w grze za gold od innych graczy ale trzeba mieć zacięcie i cierpliwość żeby go najpierw zdobyć, a tego już zwykle brakuje tym wszystkim "zabijakom" (takich zwykle spotykałem, chcieli szybko wbić wysoki poziom i mieć pr0 sprzęt ). Na początku gracz jest prowadzony za rękę i poziomy lecą szybciutko ale w okolicach 45 lvl zaczynają się schody i wtedy większość osób po prostu rezygnuje. Robiąc tylko misje treningowe nie znają prawie wcale gry, exp przy normalnym grindowaniu idzie wolno, nie ma z kim pogadać, itd itp, gra się po prostu nudzi.


Damuri, może byście się ogłosili też na oficjalnym forum gry, Pewnie sporo ludzi tam zagląda szukając klanu. W grze przy tylu kanałach i lokacjach ciężko przyuważyć Wasz sojusz. Ja w ciągu paru tygodni widziałem przypadkowo dosłownie 3-4 osoby od Was.



Evell napisał:

ja grałam i doszlam do 59lv niestety rodzice skasowali mi ją bo stwerdzili ze się uzależnie od takich gier xD jednak planuje powrót^^

Spróbuj powiedzieć że szlifujesz przy grze swój angielski, może uda się przekonać ^^

Ostatnio edytowany przez Prowler (2009-11-17 12:26:39)

Offline

 
  • Index
  •  » Pomoc !
  •  » Polski sojusz klanow Polacy !!! Zapraszam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl