Ether Saga

Ether Saga Online

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-10-21 15:34:08

jatomakto

Newbie

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 5
Punktów :   

kłopoty z misja

witam, jestem tu nowy i mam problem z pewną misją a trudno znaleźć jakiś poradnik po polsku z tego co zauważyłem.
1.
nazwa misji: counterattackt on the cry (crypt of the hunters)
opis misji: investigate area outside of the crypt of the hunters

i teraz pytanie czy wie ktos moze jak to zrobic? bo nie mogę tego anulować, a już obiegłem, obleciałem na chmurze na 1000 sposobów, zabiłem tego bahuu i nadal misja wisi

2.
Dostałem z misji coś co się nazywa bag token (takie czerwoe) niby ma to posłużyć do powiększenia magazynu ale jak to zrobić? nie mam u tego stasha żadnej misji w której mógłbym to oddać, gdy klikam prawym też się nic nie dzieje. Jakaś rada jak to oddać można?

Offline

 

#2 2009-10-21 19:11:59

Evell

Lamka

Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 29
Punktów :   

Re: kłopoty z misja

1. chyba musisz wziasc mapke od takiego gościa co jeździ po pokari na ośle a później wejsc do tej crypty i pozabijac te mobki co musisz

2. tez to mam i tez nie wiem o co cho

Offline

 

#3 2009-10-21 19:13:48

Evell

Lamka

Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 29
Punktów :   

Re: kłopoty z misja

ale ogólnie to powinno powiększać miesce w ekwipunku twoim tyle że cos takiego kupuje sie za prawdziwa kase...

Offline

 

#4 2009-10-22 02:51:03

Prowler

Lamka

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: kłopoty z misja

1. Otwórz okno questów, zaznacz misję i będziesz miał na zielono jakąś nazwę. Kliknij na niej i daj postaci samej dobiec tam gdzie trzeba. Na miejscu powinno się pojawić okno z potwierdzeniem wykonania misji. Ot cała filozofia



2. Ten przedmiot można wykorzystać TYLKO jeśli wcześniej nie przyjęliście misji od Stashkeepera na zwiększenie objętości plecaka/magazynu. Nie pomaga nawet usunięcie ich w oknie questów.
Jeśli nie braliście tych misji to po otrzymaniu tego przedmiotu od Zoli u Stashkeepera pojawi się nowy quest. Po jego ukończeniu (oddaniu mu przedmiotu) Wasz plecak zostanie powiększony za darmo o 6 pól. Wszelkie następne ulepszenia będą już niestety płatne.

Offline

 

#5 2009-10-23 10:02:27

jatomakto

Newbie

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: kłopoty z misja

a dlaczego nie mogę tego badziewia przekazać do rozwalenia w ciągu 7 dni?

Offline

 

#6 2009-10-23 13:01:51

Prowler

Lamka

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: kłopoty z misja

Nie pamiętam do którego przedziału plecaka on trafiał, jeśli do przedmiotów questowych to chyba nie da rady nic z nim zrobić.

Jeśli masz problem z questem, bo wziąłeś wcześniej te inne (patrz mój poprzedni post) to spróbuj napisać do pomocy technicznej, nie wiem czy pomogą w tej sprawie ale na pewno nie zawadzi spróbować. Na odpowiedź raczej długo nie będziesz czekał, ja miałem problemy z aktywacją konta i załatwili sprawę dosłownie w ciągu godziny od wysłania ticketa

Offline

 

#7 2009-10-25 21:28:42

jatomakto

Newbie

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: kłopoty z misja

znalazlam posta na forum gdzie napisali ze jesli sa problemy z misja na baga to item nalezy zniszczyc, chyba zagram od nowa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl