Ether Saga

Ether Saga Online


#1 2009-11-12 14:49:05

Infinitypl

Newbie

Zarejestrowany: 2009-11-12
Posty: 1
Punktów :   

Zarabianie kasy, Crafting

Witam. W ether sage gram od dziś, mam 15 level i 48 bronze mam pytanie jak mam zarobić kase? Expić, robić questy? NIe stać mnie nawet na broń na 15 level...Co do craftingu. Z kąd mam wziąć jakiegos skilla? Potrzebny do tego jakiś specjalny ewkwipunek? jak zbierać materiały i potem coś z nich zrobić. Z góry dzięki.

Ostatnio edytowany przez Infinitypl (2009-11-12 14:52:46)

Offline

 

#2 2009-11-12 15:55:19

Prowler

Lamka

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: Zarabianie kasy, Crafting

Infinitypl napisał:

Witam. W ether sage gram od dziś, mam 15 level i 48 bronze mam pytanie jak mam zarobić kase? Expić, robić questy? NIe stać mnie nawet na broń na 15 level...Co do craftingu. Z kąd mam wziąć jakiegos skilla? Potrzebny do tego jakiś specjalny ewkwipunek? jak zbierać materiały i potem coś z nich zrobić. Z góry dzięki.

O kasie i paru innych sprawach pisałem niedawno tutaj http://www.ethersagaonline.pun.pl/viewtopic.php?id=61 i tutaj http://www.ethersagaonline.pun.pl/viewtopic.php?id=69

Z większości questów dostajesz punkty treasure, za które możesz np. kupować różne miksturki albo ulepszać broń. Wyjątkiem jest romance quest, za niego dostaniesz "twardą" walutę, poczytaj o nim w tematach do których linki podałem wyżej. Na wyższych lvl jest jeszcze jeden ale to raczej odległa przyszłość, więc na razie pomijam
Rób wszystkie questy training, z nich będziesz dostawał najwięcej exp i przedmioty typu broń, ubranka, itd. Na dobrą sprawę tak do 30 lvl można używać właśnie tego co dostajemy z tych questów. Jeśli chcesz coś lepszego to rób jak najczęściej rajdy w lochach, nazbierasz sporo fajnych przedmiotów (np. typu astral, świecą na zielono i mają lepsze statystyki niż normalne). Ja jak na razie nie kupowałem jeszcze wcale sprzętu u NPC, wszystko mam z dropu.

Skille wybierasz u różnych NPC. Możesz mieć po jednym do craftowania i do zbierania. Można zmieniać na inny w każdej chwili ale przepada całe doświadczenie które już zdobyłeś w poprzednim, więc lepiej się od razu zdecydować co chcesz robić i tego się trzymać. Receptury i sprzęt potrzebny do zbierania (noże, siekiery, kilofy) i produkcji kupisz, podobnie jak skille, u drwala (stoi naprzeciwko "magazyniera" w Pokari) i u kowala. Kolejne poziomy zdobywasz używając tych umiejętności, możesz dodatkowo wziąć questy które trochę to przyspieszą (też u tych samych npc).  Im wyższy lvl przedmiotu tym droższy sprzęt musisz kupić, w opisie jego i recept masz podane co i jak. Przy zbieraniu też się on (dosyć losowo) zużywa i idąc po materiały trzeba zwykle wziąć trochę większy zapas.

Gdzie znaleźć miejsca w których można zbierać materiały- najprościej wyjść z miasta, nacisnąć M i z listy po prawej wybrać krzak/złoże minerałów/zwłoki zwierzaka, których nam potrzeba i kliknąć na nich prawym przyciskiem myszki. Postać sama dotrze na miejsce.


Mam nadzieję, że nie zamotałem za bardzo. Niewyspany jestem

Ostatnio edytowany przez Prowler (2009-11-12 15:59:39)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfiltr biologiczny Farmienie golda w World of Warcraft poloniakrakowknights