Ether Saga

Ether Saga Online


#1 2009-11-08 20:20:30

Buckett

Newbie

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 6
Punktów :   

East

Elo gram na East 29 conju, i mam pare pytan ( moj nick Buckett )

- podalibyscie swoje nicki z East ? gram razem z 6 kolegami ( sasiadami ) i chcielibysmy dolaczyc do Was
- jak wejsc do tej crypty hunterow bo czytalem ze fajnie kasa leci
- jak zdobyc kase tak po mojemy zebym zrozumial bo czytalem ze te virtue itemy zdobywac ale komu je sprzedawac ? bo nie wiem u NPC ?
- pytalem sie obcych jak kase zdobyc to dostalem odp u Brokera no ale nie czaje jak mozna zarobic tam
- mam 40 srebrniakow i nie statczy mi na eq na 30 xd
- czy musze o czyms waznym jeszcze wiedziec
- co musze miec do upgradge broni a co do armoru
- do czego sa te piaski roznego typu ?
- a co z skillami w co sie oplaca dawac ? a w co nie u conju


to chyba all zmeczony jestem pewnie cos mi umknelo ; ) prosze o odpowiedz tych ktorzy wiedza o co chodzi, z gory dzieki i pozdrawiama all . ; )

Offline

 

#2 2009-11-09 11:45:56

Prowler

Lamka

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: East

Buckett napisał:

Elo gram na East 29 conju, i mam pare pytan ( moj nick Buckett )

- podalibyscie swoje nicki z East ? gram razem z 6 kolegami ( sasiadami ) i chcielibysmy dolaczyc do Was
- jak wejsc do tej crypty hunterow bo czytalem ze fajnie kasa leci
- jak zdobyc kase tak po mojemy zebym zrozumial bo czytalem ze te virtue itemy zdobywac ale komu je sprzedawac ? bo nie wiem u NPC ?
- pytalem sie obcych jak kase zdobyc to dostalem odp u Brokera no ale nie czaje jak mozna zarobic tam
- mam 40 srebrniakow i nie statczy mi na eq na 30 xd
- czy musze o czyms waznym jeszcze wiedziec
- co musze miec do upgradge broni a co do armoru
- do czego sa te piaski roznego typu ?
- a co z skillami w co sie oplaca dawac ? a w co nie u conju


to chyba all zmeczony jestem pewnie cos mi umknelo ; ) prosze o odpowiedz tych ktorzy wiedza o co chodzi, z gory dzieki i pozdrawiama all . ; )

Crypt of Hunters (i inne lochy)- weź odpowiedni quest od Dweller of Vacuity (kręci się dookoła areny w Pokari), dostaniesz wtedy mapę. Idź z nią do Chauncy- Adventure Dispatch (pod drzewkiem obok areny), kliknij na adventure register, wybierz odpowiedni loch z listy i kliknij enter queue. Po chwili zostaniesz przeniesiony na miejsce. Na 29 lvl już tam raczej kiepsko z dropami będzie, zrób tylko zaległe zadania i lepiej pomyśl o kolejnych lochach (Mount Shadowhaul).


O kasie pisałem tutaj http://www.ethersagaonline.pun.pl/viewtopic.php?id=61. Na początek rób codziennie Romance quest, w okolicach 30 lvl będziesz z niego dostawał po ok. 2G każdego dnia. Więcej informacji o nim znajdziesz na forum, poszperaj.
Wszystkie wartościowe itemy o których tam pisałem sprzedawaj innym graczom. Przejrzyj sklepiki w Tradingrealm jeśli chcesz się zorientować w cenach.


Broker- możesz u niego kupić/sprzedać ebucks, czyli walutę którą kupujesz za prawdziwą kasę.


O upgrade i piaskach pisałem tutaj http://www.ethersagaonline.pun.pl/viewtopic.php?id=67


Skille wykupuj wszystkie jak leci. Jeśli brakuje Ci spirit to odpuść na jakiś czas expa i nabij go trochę w lochach albo robiąc quest na jego zdobycie (masz na liście dostępnych questów treningowych, zwie się "Spirit" ). Osobiście polecam pierwszą metodę.
Nie ma sensu wbijać zbyt szybko lvl. Wiele razy spotykałem ludzi na wyższym ode mnie poziomie którzy mieli problem z zabiciem zwykłego mobka, bo skupiali się na expie z questów i nie mieli za co kupić skilli... Podobnie sprawa wygląda z kasą i itemami. Czasem warto przystopować i troszkę je pofarmić.



P.S.
Mój nick Naeth ale ostatnio z braku czasu grywam dosłownie po parę minut dziennie wieczorami, w razie czego wyślij mi wiadomość przez skrzynkę.

Ostatnio edytowany przez Prowler (2009-11-09 11:47:58)

Offline

 

#3 2009-11-09 14:27:12

Damuri

Lamka

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: East

Czesc, mozesz do mnie napisac pod nick Nokimi. Pogadamy sobie

Offline

 

#4 2009-11-09 15:06:23

Buckett

Newbie

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 6
Punktów :   

Re: East

no ok3j dalej mam 29 lvl ale w crypcie solo nie daje rady.. moby bija po 200.. w hunter mniej ale nie mam kasy na poty.. ale ok3j thx aa wlasnie kolega ma takze 29 lvl i dostal questa od tego szamana schowanego w drzewie mieszka z jego zona i matka Lo.. cos tam i dostal questa na zabicie miska a ja nie moge tego questa wziac tzn nie widze go bo ten npc niechce mi go dac, wiecej train questow nie mam procz tego z crypcie zeby zloocic pare rzeczy ( 4 ) i nie wiem co dalej..

Offline

 

#5 2009-11-09 17:53:25

Prowler

Lamka

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: East

Masz inne questy i/albo eventy. Im dalej tym mniej training questów i wolniej exp będzie szedł, po 45 zostanie praktycznie tylko to.

Ctrl+Q - lista wszystkich dostępnych questów. Być może kolega zrobił jakiś quest którego Ty jeszcze nie skończyłeś, a który odblokowuje ten "z miśkiem".

Ostatnio edytowany przez Prowler (2009-11-09 17:55:04)

Offline

 

#6 2009-11-09 19:02:27

Buckett

Newbie

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 6
Punktów :   

Re: East

dzieki bardzo : ) all juz mam jasne : )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl