Ether Saga

Ether Saga Online


#1 2009-04-18 19:56:45

Wolfik

Lamka

Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 17
Punktów :   

Klasy Postaci

Myślę ze moze sie przydać...


Rogue - Postać na krótkie dystanse, przeważnie obsługuje melle. Dzięki jego wysokiej zręczności i sprytowi może stawać się niebezpieczny gdy staje się niewidzialny. Na sobie nosi mało ciężkie dzianko. Jego brońmi są duale i zatrute sztylety.

Ranger - Taki archer, jego najlepszym patentem na zdobycie zwycięstwa jest zatruta strzała, dzięki której mob może zasnąć bądź zostać sparaliżowany w trakcie akcji. Posługuje się długo dystansowymi brońmi, takimi jak Łuk.

Oracle - Aka Kleryk, tylko i wyłącznie postać chciana w party. Nasz mały healerek i buffenicjał (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Nosi najlżejszy ekwipunek w grze i wozi się swoim dizajnem po mieście ;3

Conjurer - Mage... Mówią, że najpotężniejsza postać w grze. Skille ofensywne, przedewszystkim takie by obniżyć statystyki i dobić moba jednym strzałem.

Dragoon - Mało osób chciałoby go na PvP. Posługuje się Spearem, jego ataki przewyższają wszystkie inne tego rodzaju, efekty skilli AoE są bardziej agresywniejsze od głodnego misia. Nosi najbardziej cięzki i sprawny ekwipunek.

Shaman - Typowy tankier, Kosa i tarcza w łapy i na Raidy. Shaman w ciągu groźnej akcji używa leczących go umiejętności, jego attack power jest niższy od Dragoona. Nosi najcięższą zbroje w grze.

Tekst skopiowany z :
http://gamecenter.pl/forum/index.php?sh … e=threaded


Powrót do eso ;> coś mnei omineło ?

Offline

 

#2 2009-04-19 11:29:11

monolum

Newbie

Zarejestrowany: 2009-04-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

no całkiem przydatne te informacje
ja narazie gram dragoonem może napisze o nim coś więcej ale najpierw muszę go dobrze poznac

Offline

 

#3 2009-04-19 12:30:31

Wolfik

Lamka

Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 17
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

No, ja gram "Conjurer" gra sie przyjemnie, męczy tylko mała ilość hp. ;p czary doŚć widowiskowe..., podoba mi sie system "czarowania" (pasek ładowania czaru) .. napisze coś więcej jak wbije 30. ;) pewnie sie pomęcze z questem na chmurkę ;p


Powrót do eso ;> coś mnei omineło ?

Offline

 

#4 2009-04-19 18:54:45

Abyssalis

Newbie

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

Mam CJ na 24 (zaraz 25). Postać naprawdę świetna. Jeśli chodzi o żywioły to oczywiście Unda i Pyra.
Żeby grało się łatwiej pet najlepiej gdyby był tankerem. Oczywiście poty na życie i manę i wymiatamy na spocie. Polecam:)

Offline

 

#5 2009-04-19 20:55:19

Wolfik

Lamka

Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 17
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

Moim Skromnym zdaniem CJ jest jedną z najlepszych klas. ale prawdopodobnie jak w innych mmorpg. dragonem, i rogalem gra sie najłatwiej ^^ :)


Powrót do eso ;> coś mnei omineło ?

Offline

 

#6 2009-04-21 11:08:30

KgKage

Newbie

Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

Nie za bardzo kumam w czym conrurej jest niby dobry pierwszy jegoskill jest oparty na str nie na int...tak naprawde nim nie wbijesz 20 lvlu nie masz wiecej niz jeden skil oparty o int (hyba ze liczymy ethera na 15 lvlu) nie mowiac juz o cast time i cooldown no ijescse build jedni chca nukera to ida se w pyre i widu a ci co chca balans to pyra i woda.....Ale ja i tak o co innnego chce zpytac ino se....Czy dobrym pomyslem jest stworzenie Oracla full mellle(czyli idzie w ooora[+3str] i ziemie [+acc +1def]) ja mam takiego na 25 lvlu i dobrze idzie ale chcialbym wiedziec czy na pozniejszych lvach sie to bedzie oplacac.....dlaczego stworzylem melle oracla juz tlumacze...jego pierwszy skill jest oparty na str jest dystansowy i w odroznieniu od innych podstawowych skilli innych klass odpycha czasami(jak yoyo we flyff)jest to oczyiscie moj glowny skill i muszepowiedziec ze zadaje clakiem duzy dmg a odpychanie to dziala jak stun (jesli przeciwnik nie ma ataku na dystans)dosc czesto jestem w staie zabic mobka nim do mnie dojdzie nawet.......ale sa i minusy bez int moje leczenie jest slabiutkie(mimo wszystko i tak sie przydaje) no i nie jestem w stanie wykorzystac efektywnie moich skilli opartych na int(chociaz ich efekt spowalniania i zamrazania wciaz dzialaja, mowie tu tylko o dmgu) no i jescze def i hp(jako mag mam malo)jako ze nosze najgorszego z mozliwych setow to jest najwiekszy bol mimo ze nadrabiam sporo defem ze stat pktow ..... wiec chcaialbym znac wasze przemyslenia a tym buildzie i czy lepiej isc w dragoona z takim samym buildem czy jednak zostac przy tej hybrydce
aha jescze jedno jako mag z duza ilosca mp moge bez preszkud byc non stop w fuzji wiec przy hunceniu nie mosze sie specjalnie martwic o hp,gdyz jak wiemy dragoony maja  malo mp co powoduje ze nie moga efektywnie huncic kiedy uzywaja fuzji (mp zbyt szybko sie konczy a gdy mp im zejdzie do 0 fuzja przestaje dzialac)

Ostatnio edytowany przez KgKage (2009-04-21 11:59:33)

Offline

 

#7 2009-04-21 16:37:09

Wolfik

Lamka

Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 17
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

lol? i po co to? nie podoba sie nie graj! o!. mi sie podoba.. mam juz 24 Cj. ...


Powrót do eso ;> coś mnei omineło ?

Offline

 

#8 2009-04-21 20:50:36

KgKage

Newbie

Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

ja tutaj pytam nie twierdze z cj jest do bani.....

Offline

 

#9 2009-04-30 20:25:37

Damuri

Lamka

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

Gram Rogue, łoje moby jak szmaciane lalki xD. Lubie walke na male tystanse i postacie Ninja-podobne. Dosc sporo HP (930- ale to przeciez zalezy tez od eq) ale za to srednia ilosc MP moze sie skonczyc kiedy nei potrzeba no i lot na obloczku troszke za krotki.

Offline

 

#10 2009-05-08 18:21:14

markiz

Newbie

Zarejestrowany: 2009-05-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

jaką klase polecacie na start?

Offline

 

#11 2009-05-13 20:29:51

lorain

Newbie

Zarejestrowany: 2009-05-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

Każda klasa jest dobra, to zależy jak lubisz grać, supportować, tankować, czy dobijać mobki gdy jesteś w party. Czy lubisz magów itp. =) Ja wybrałem na początku Archera, bo zawsze nim gram i okazał się fajny =]] Ale tak to gram Oraclem 39 lv i miło mi się nim gra. Pozdro =)

Offline

 

#12 2009-08-22 06:41:04

Evell

Lamka

Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 29
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

ja gram Conjurer'em i mam 50lv polecam

Offline

 

#13 2010-01-19 15:14:56

groovy57

Lamka

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 39
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

Ja gram Ranger i mi sie podoba. Na wyzszym lvlu nie ma sie problemow ze za malo def bo jak sie do luku wsadzi jade of earth to moby po 1 p ci zabieraja. Ja jak narazie mam 43 lvl i bardzo przyjemnie mi sie gra. Bo mam peta ktory healuje i nie zuzywam tak duzo potkow. Czerwone poty to praktycznie tylko na bossy.

Offline

 

#14 2010-01-20 15:11:06

ainorian

Newbie

Zarejestrowany: 2010-01-10
Posty: 7
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

A ja Takim magiem co ma to coś latajacego mam 21lvl

Offline

 

#15 2010-01-24 22:29:27

groovy57

Lamka

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 39
Punktów :   

Re: Klasy Postaci

to jest conjurer

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfiltr biologiczny Farmienie golda w World of Warcraft poloniakrakowknights