Ether Saga

Ether Saga Online


#1 2009-08-04 09:05:55

efcia

Newbie

Zarejestrowany: 2009-08-04
Posty: 2
Punktów :   

pierwsze pytanka

hey wlasnie zaczelam grac w ESO i mam pare pytan.
zeby nei zaczynac od nich - jestem Ewa, mam 22 lata, gralam pare ladnych lat w Lineage2. po poszukiwaniach jakiejs lajtowej gierki sciagnelam ESO, mam nadzieje ze to dobry wybor mialam okazje grac w perfect worlda, ale widze drobne roznice z ktorymi nei moge sobie poradzic
jestem na East na 7-ce. Czy powinnam gdzieś się przesiąść?

1. skad wziac kase ?? to co mi wypada z mobow i sprzedaje to bezcen, a ceny w sklepach sa porazajace. mam troche treasure - da sie to jakos wymienic na walute obiegowa ?
2. mam questa - mobek Baahu do zabicia. znalazlam npc od ktorego questa sie zaczyna, mam mapke, ale jestem na 1 hita od moba (to nawet nie ten baahu, tylko jakies na poczatku jaskini). jak pokonac te moby, ktore sa na poczatku jasniki? czy ktos moglby mi pomoc?

pozdrawiam:)

Offline

 

#2 2009-08-04 14:05:02

Damuri

Lamka

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: pierwsze pytanka

Witam, Gram na East realm 15 pod nickiem Nokimi, mam polski klan i prowadze polski sojusz, zapraszam do nas.

1. Kase zdobedziesz za Romance Quest, wymieniasz sie Moon za Star i dostajesz woreczek kasy. Treasure nei da sie wymienic, sluzy do ulepszania itemkow i kupowania potow.

2. questy w jaskiniach robi sie pelnym party ale i tak jest ciezko, radze isc tam na ok 35 lvlu.

Offline

 

#3 2009-08-04 18:47:25

totojad

Lamka

Zarejestrowany: 2009-07-02
Posty: 28
Punktów :   

Re: pierwsze pytanka

damuri przesadziłeś ja na 22 do zrobiłem z jednym kumplem który miał lvl 28 ale tylko w pierwszy dungeonie o którym tu mowa.  efcia polecam iść do tego npc co dzięki niemu wchodzisz na dungeonu (niestety nie pamiętam dokładnie jak się nazywa) i patrzeć na którym relemie są ludzie i możne nóż widelec uda ci się wpaść na pełne party o jakim mówił damuri lub wysoko lvl gracz będzie akurat zaczynał ubijac bosy wystarczy poprosić o party ludzie zazwyczaj w dungeonach są z party życzliwi 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl